Football.com - everything football
Eerste Klasse

Eerste Klasse

Teams

Team
ARC ARC
ASC Nieuwland ASC Nieuwland
ASV Dronten ASV Dronten
Alblasserdam Alblasserdam
Alexandria '66 Alexandria '66
Almkerk Almkerk
Alphense Boys Alphense Boys
Alverna Alverna
BCV BCV
BSV Limburgia BSV Limburgia
Balk Balk
Beerse Boys Beerse Boys
Bemmel Bemmel
Benschop Benschop
Bergum Bergum
Berkum Berkum
Bolnes Bolnes
Boshuizen Boshuizen
Brabantia Brabantia
Brielle Brielle
Broekster Boys Broekster Boys
Buitenpost Buitenpost
CVV Viboa CVV Viboa
Concordia Wehl Concordia Wehl
DEM DEM
DESK DESK
DESO DESO
DETO Twenterand DETO Twenterand
DOS '37 DOS '37
DOS Kampen DOS Kampen
DSO DSO
DTS Ede DTS Ede
DZOH DZOH
Dalen Dalen
De Kennemers De Kennemers
De Meern (Zat) De Meern (Zat)
De Meern (Zon) De Meern (Zon)
De Zweef De Zweef
Deltasport Deltasport
Dieze West Dieze West
Dinteloord Dinteloord
EFC EFC
EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek
Eemdijk Eemdijk
Elinkwijk Elinkwijk
Erp Erp
FC Olympia FC Olympia
FC Zutphen FC Zutphen
Foresters Foresters
Forum Sport Forum Sport
GDA GDA
GHC GHC
GOES GOES
GVAV-Rapiditas GVAV-Rapiditas
Geldrop Geldrop
Gestel Gestel
Go Ahead Go Ahead
Grol Grol
HBOK HBOK
HMSH HMSH
HVC '10 HVC '10
HVCH HVCH
HZVV HZVV
Haaglandia (Zat) Haaglandia (Zat)
Halsteren Halsteren
Heerjansdam Heerjansdam
Heidebloem Heidebloem
Heinenoord Heinenoord
Heino Heino
Hoogeveen Hoogeveen
Hoogland Hoogland
Horst Horst
IFC IFC
JSV JSV
Joure Joure
KHC KHC
Klundert Klundert
Kocatepe Kocatepe
LONGA LONGA
LONGA '30 LONGA '30
LRC LRC
LTC LTC
Lienden (zat) Lienden (zat)
Luctor Et Emergo Luctor Et Emergo
Meerssen Meerssen
Minor Minor
Moerse Boys Moerse Boys
NWC NWC
Nemelaer Nemelaer
Nieuw Buinen Nieuw Buinen
Nieuw Lekkerland Nieuw Lekkerland
Nieuw Utrecht Nieuw Utrecht
Nieuwerkerk Nieuwerkerk
Nootdorp Nootdorp
Nunspeet Nunspeet
Olde Veste '54 Olde Veste '54
Omlandia Omlandia
Oranje Nassau Oranje Nassau
Oranje Wit Oranje Wit
PKC '83 PKC '83
Pelikaan Pelikaan
Poortugaal Poortugaal
Purmersteijn Purmersteijn
RKAVV Leidschendam RKAVV Leidschendam
RKSV Bekkerveld RKSV Bekkerveld
RKSV Nuenen RKSV Nuenen
RKVV Roosendaal RKVV Roosendaal
RVU Rothem RVU Rothem
Rheden Rheden
Rigtersbleek Rigtersbleek
Rijsoord Rijsoord
Roda '46 (Zat) Roda '46 (Zat)
Roda Boys Roda Boys
Rolder Boys Rolder Boys
Rood Wit Groesbeek Rood Wit Groesbeek
SC Erica SC Erica
SC Woerden SC Woerden
SDO SDO
SDV Barneveld SDV Barneveld
SJC Noordwijk SJC Noordwijk
SO Soest SO Soest
SV Bedum SV Bedum
SV Someren SV Someren
SVBO SVBO
SVL SVL
Silvolde Silvolde
Sliedrecht Sliedrecht
Sparta Enschede Sparta Enschede
Sportlust '46 Sportlust '46
Steenwijk Steenwijk
Stormvogels Stormvogels
Susteren Susteren
Swift Swift
TVC '28 TVC '28
VELO VELO
VEV '67 VEV '67
VKW VKW
VV Emmen VV Emmen
VVGZ VVGZ
VVIJ VVIJ
VVZ '49 VVZ '49
Valken '68 Valken '68
Venray Venray
Voorschoten '97 Voorschoten '97
Vroomshoopse Boys Vroomshoopse Boys
WNC WNC
Wageningen Wageningen
Wateringse Veld Wateringse Veld
Wilhelmina 08 Wilhelmina 08
Wittenhorst Wittenhorst
XerxesDZB (zon) XerxesDZB (zon)
Zuidvogels Zuidvogels
Zwaluwen '30 Zwaluwen '30
Zwervers Zwervers

Transfers & Loans

2014
30 Apr
F. ter Avest
Transfer

Venues

Team Venue Capacity
DESO DESO Sportpark De Rusheuvel 1,800
Alblasserdam Alblasserdam Sportpark Souburgh 1,700
Alexandria '66 Alexandria '66 Sportpark Oosterflank 1,500
Almkerk Almkerk Sportpark Almkerk 1,500
Alphense Boys Alphense Boys Sportpark De Bijlen (Alphense Boys) 3,200
Alverna Alverna Sportpark Bospad 1,800
ARC ARC Sportpark Zegersloot 9,000
ASC Nieuwland ASC Nieuwland Sportpark ASC Nieuwland 1,500
Balk Balk Voetbalcomplex De Wilgen 1,500
BCV BCV Sportcomplex Het Koningsland 2,000
Bemmel Bemmel Sportpark Ressen 2,000
Benschop Benschop Sportpark Wilhelmina's Hof 1,000
Berkum Berkum Sportpark De Vegtlust 3,000
Brabantia Brabantia Sportpark De Hurk 1,500
BSV Limburgia BSV Limburgia Sportpark Houserveld 1,500
Buitenpost Buitenpost Sportpark De Swadde 1,500
CVV Viboa CVV Viboa Sportpark Schouwerzijlsterweg 2,000
Dalen Dalen Sportpark 't Grootveld 1,500
De Kennemers De Kennemers Sportpark Adrichem (De Kennemers) 1,800
De Meern (Zon) De Meern (Zon) Sportpark De Meern 2,000
De Zweef De Zweef Sportpark Gagelman 2,000
Deltasport Deltasport Sportpark Broekpolder (Deltasport) 2,000
DEM DEM Sportpark Adrichem (DEM) 1,800
DESK DESK Sportpark Eikendijk 5,000
DETO Twenterand DETO Twenterand Sportpark Het Midden (DETO) 4,000
DOS '37 DOS '37 Sportpark Het Midden (DOS '37) 1,800
DOS Kampen DOS Kampen Sportpark De Maten 3,500
DSO DSO Sportpark Bentwoud 1,700
DTS Ede DTS Ede Sportpark Inschoten 2,000
Eemdijk Eemdijk Sportpark De Vinken 1,500
EFC EFC Sportpark De Dieprijt 2,500
EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek Sportpark De Dem 3,000
Elinkwijk Elinkwijk Sportpark Elinkwijk 5,000
Boshuizen Boshuizen Sportpark Boshuizerkade (FC Boshuizen) 1,500
FC Zutphen FC Zutphen Sportpark 't Meijerink 1,500
FC Zutphen FC Zutphen Sportpark Het Helbergen 1,500
Foresters Foresters Sportcomplex De Foresters 1,000
Forum Sport Forum Sport VoetbalPark 't Loo 3,000
GDA GDA Sportpark Madestein 2,500
Geldrop Geldrop Sportpark De Kievit 3,400
GHC GHC Sportpark De Vliet (GHC) 1,500
Go Ahead Go Ahead Sportpark Middenwetering 5,000
GOES GOES Sportpark Het Schenge (vv GOES) 1,500
Grol Grol Sportpark Den Elshof 2,000
GVAV-Rapiditas GVAV-Rapiditas Sportpark Kardinge (GVAV-Rapiditas) 1,500
Haaglandia (Zat) Haaglandia (Zat) Sportpark Prinses Irene 3,000
Halsteren Halsteren Sportpark De Beek (VVC '68) 1,800
HBOK HBOK Sportpark Willem van Schalkwijk 1,200
Heerjansdam Heerjansdam Sportpark De Molenwei 5,200
Heidebloem Heidebloem Ton Caanen Sportcomplex 1,500
Heinenoord Heinenoord Sportpark De Tienvoet 1,500
HMSH HMSH Sportpark Escamp II (MHSH) 1,000
Hoogeveen Hoogeveen Sportpark Bentinckspark (vv Hoogeveen) 5,000
Hoogland Hoogland Sportpark Langenoord 1,800
Horst Horst Sportpark De Adelaar 2,000
HVCH HVCH Sportpark De Braaken 1,800
HZVV HZVV Sportpark Bentincksdijk (HZVV) 5,000
IFC IFC Sportpark Schildman (IFC) 1,500
Joure Joure Sportpark De Hege Simmerdyk 3,500
KHC KHC Sportpark De Venen 2,000
Klundert Klundert Sportpark Molenvliet 2,000
Kocatepe Kocatepe Sportpark De Vaan (Kocatepe/Anadulo) 2,500
LONGA LONGA LONGA Complex 3,000
LONGA '30 LONGA '30 Sportpark De Treffer 2,300
LRC LRC Sportpark Bruinsdeel 1,500
LTC LTC Sportpark De Hoogte 1,500
Luctor Et Emergo Luctor Et Emergo Sportpark De Horst 1,000
Meerssen Meerssen Sportpark Marsana 2,000
Moerse Boys Moerse Boys Sportpark De Akkermolen 1,500
Nemelaer Nemelaer Sportpark De Walzaad 1,700
Nieuw Buinen Nieuw Buinen Sportpark Nieuw Buinen 1,800
Nieuw Lekkerland Nieuw Lekkerland Sportpark Excelsior 2,200
Nieuwerkerk Nieuwerkerk Sportpark Dorrestein 1,800
Nootdorp Nootdorp Sportpark 's Gravenhout 1,800
RKSV Nuenen RKSV Nuenen Sportpark Oude Landen 1,800
Nunspeet Nunspeet Sportpark De Wiltsangh 6,000
NWC NWC Sportpark 't Root 1,800
Olde Veste '54 Olde Veste '54 Sportpark Parallelweg 1,500
Omlandia Omlandia Sportcomplex Sportlaan 1,000
Oranje Nassau Oranje Nassau Sportpark Coendersborg 1,800
Oranje Wit Oranje Wit Sportpark Stadspolders 1,500
Pelikaan Pelikaan Sportpark Bakenstein 1,500
PKC '83 PKC '83 Sportpark de Kring 1,500
Poortugaal Poortugaal Sportpark Polder Albrandswaard 1,000
Purmersteijn Purmersteijn Sportpark Purmersteijn 1,500
Rheden Rheden Sportpark Ijsselsingel 5,000
Rigtersbleek Rigtersbleek Sportpark Rigtersbleek 1,500
Rijsoord Rijsoord Sportpark Rijsoord 1,800
RKAVV Leidschendam RKAVV Leidschendam Sportpark De Kastelenring (SEV) 4,500
RKSV Bekkerveld RKSV Bekkerveld Sportpark Aarveld 1,500
RKVV Roosendaal RKVV Roosendaal Sportpark Hulsdonk 2,500
Roda '46 (Zat) Roda '46 (Zat) Burgemeester Buiningpark 2,000
Roda Boys Roda Boys Sportpark De Maaskant 1,800
RVU Rothem RVU Rothem Sportpark Rothem 1,000
SC Erica SC Erica Sportpark De Veenschappen 5,000
SDO SDO Sportpark De Kuil 1,500
SDV Barneveld SDV Barneveld Sportpark Norschoten 2,800
Silvolde Silvolde Sportpark De Munsterman 1,500
SJC Noordwijk SJC Noordwijk Gemeentelijk Sportpark SJC 3,000
Sliedrecht Sliedrecht De Lookhorst 3,500
Sparta Enschede Sparta Enschede Sportpark Schreurserve 2,000
Sportlust '46 Sportlust '46 Sportpark Cromwijck 2,000
Steenwijk Steenwijk Sportpark De Nieuwe Gagels 2,000
Stormvogels Stormvogels Sportpark Zeewijk 3,000
Susteren Susteren Sportpark Suëstra 1,800
SV Someren SV Someren Sportpark De Potacker 2,000
SVBO SVBO Sportpark SVBO 2,000
SVL SVL Sportpark Oranjehof 1,500
Swift Swift Sportpark Olympiaplein 1,000
TVC '28 TVC '28 Sportpark De Grote Moat 2,000
VELO VELO Velo Sportcomplex 2,000
Venray Venray Sportpark De Wieën 3,500
VEV '67 VEV '67 Sportpark Oostindie 1,000
VKW VKW Sportpark De Perkenslag 1,000
Voorschoten '97 Voorschoten '97 Sportpark Adegeest 3,000
VV Emmen VV Emmen Sportpark Meerdijk (Emmen AV) 1,700
VVGZ VVGZ Sportpark De Noord 1,800
VVIJ VVIJ Sportpark Groenvliet 1,500
VVZ '49 VVZ '49 Sportpark Zonnegloren 1,800
Wilhelmina 08 Wilhelmina 08 Sportpark Drakesteyn 4,000
Wittenhorst Wittenhorst Sportpark Ter Horst 1,000
Zuidvogels Zuidvogels Sportpark De Wolfskamer (De Zuidvogels) 2,000
Zwaluwen '30 Zwaluwen '30 Sportcomplex Middelweg 1,500
Zwervers Zwervers Sportpark Couwenhoek 1,500

Zondag F Standings

# Team
1
0 0 0 0 0 0 0 0
2
0 0 0 0 0 0 0 0
3
0 0 0 0 0 0 0 0
4
0 0 0 0 0 0 0 0
5
0 0 0 0 0 0 0 0
6
0 0 0 0 0 0 0 0
7
0 0 0 0 0 0 0 0
8
0 0 0 0 0 0 0 0
9
0 0 0 0 0 0 0 0
10
0 0 0 0 0 0 0 0
11
0 0 0 0 0 0 0 0
12
0 0 0 0 0 0 0 0
13
0 0 0 0 0 0 0 0
14
0 0 0 0 0 0 0 0

Zondag A Standings

# Team
1
0 0 0 0 0 0 0 0
2
0 0 0 0 0 0 0 0
3
0 0 0 0 0 0 0 0
4
0 0 0 0 0 0 0 0
5
0 0 0 0 0 0 0 0
6
0 0 0 0 0 0 0 0
7
0 0 0 0 0 0 0 0
8
0 0 0 0 0 0 0 0
9
0 0 0 0 0 0 0 0
10
0 0 0 0 0 0 0 0
11
0 0 0 0 0 0 0 0
12
0 0 0 0 0 0 0 0
13
0 0 0 0 0 0 0 0
14
0 0 0 0 0 0 0 0

Zondag B Standings

# Team
1
0 0 0 0 0 0 0 0
2
0 0 0 0 0 0 0 0
3
0 0 0 0 0 0 0 0
4
0 0 0 0 0 0 0 0
5
0 0 0 0 0 0 0 0
6
0 0 0 0 0 0 0 0
7
0 0 0 0 0 0 0 0
8
0 0 0 0 0 0 0 0
9
0 0 0 0 0 0 0 0
10
0 0 0 0 0 0 0 0
11
0 0 0 0 0 0 0 0
12
0 0 0 0 0 0 0 0
13
0 0 0 0 0 0 0 0
14
0 0 0 0 0 0 0 0

Zondag C Standings

# Team
1
0 0 0 0 0 0 0 0
2
0 0 0 0 0 0 0 0
3
0 0 0 0 0 0 0 0
4
0 0 0 0 0 0 0 0
5
0 0 0 0 0 0 0 0
6
0 0 0 0 0 0 0 0
7
0 0 0 0 0 0 0 0
8
0 0 0 0 0 0 0 0
9
0 0 0 0 0 0 0 0
10
0 0 0 0 0 0 0 0
11
0 0 0 0 0 0 0 0
12
0 0 0 0 0 0 0 0
13
0 0 0 0 0 0 0 0
14
0 0 0 0 0 0 0 0

Zondag D Standings

# Team
1
0 0 0 0 0 0 0 0
2
0 0 0 0 0 0 0 0
3
0 0 0 0 0 0 0 0
4
0 0 0 0 0 0 0 0
5
0 0 0 0 0 0 0 0
6
0 0 0 0 0 0 0 0
7
0 0 0 0 0 0 0 0
8
0 0 0 0 0 0 0 0
9
0 0 0 0 0 0 0 0
10
0 0 0 0 0 0 0 0
11
0 0 0 0 0 0 0 0
12
0 0 0 0 0 0 0 0
13
0 0 0 0 0 0 0 0
14
0 0 0 0 0 0 0 0

Zondag E Standings

# Team
1
0 0 0 0 0 0 0 0
2
0 0 0 0 0 0 0 0
3
0 0 0 0 0 0 0 0
4
0 0 0 0 0 0 0 0
5
0 0 0 0 0 0 0 0
6
0 0 0 0 0 0 0 0
7
0 0 0 0 0 0 0 0
8
0 0 0 0 0 0 0 0
9
0 0 0 0 0 0 0 0
10
0 0 0 0 0 0 0 0
11
0 0 0 0 0 0 0 0
12
0 0 0 0 0 0 0 0
13
0 0 0 0 0 0 0 0
14
0 0 0 0 0 0 0 0

Zaterdag E Standings

# Team
1
0 0 0 0 0 0 0 0
2
0 0 0 0 0 0 0 0
3
0 0 0 0 0 0 0 0
4
0 0 0 0 0 0 0 0
5
0 0 0 0 0 0 0 0
6
0 0 0 0 0 0 0 0
7
0 0 0 0 0 0 0 0
8
0 0 0 0 0 0 0 0
9
0 0 0 0 0 0 0 0
10
0 0 0 0 0 0 0 0
11
0 0 0 0 0 0 0 0
12
0 0 0 0 0 0 0 0
13
0 0 0 0 0 0 0 0
14
0 0 0 0 0 0 0 0

Zaterdag D Standings

# Team
1
0 0 0 0 0 0 0 0
2
0 0 0 0 0 0 0 0
3
0 0 0 0 0 0 0 0
4
0 0 0 0 0 0 0 0
5
0 0 0 0 0 0 0 0
6
0 0 0 0 0 0 0 0
7
0 0 0 0 0 0 0 0
8
0 0 0 0 0 0 0 0
9
0 0 0 0 0 0 0 0
10
0 0 0 0 0 0 0 0
11
0 0 0 0 0 0 0 0
12
0 0 0 0 0 0 0 0
13
0 0 0 0 0 0 0 0
14
0 0 0 0 0 0 0 0

Zaterdag C Standings

# Team
1
0 0 0 0 0 0 0 0
2
0 0 0 0 0 0 0 0
3
0 0 0 0 0 0 0 0
4
0 0 0 0 0 0 0 0
5
0 0 0 0 0 0 0 0
6
0 0 0 0 0 0 0 0
7
0 0 0 0 0 0 0 0
8
0 0 0 0 0 0 0 0
9
0 0 0 0 0 0 0 0
10
0 0 0 0 0 0 0 0
11
0 0 0 0 0 0 0 0
12
0 0 0 0 0 0 0 0
13
0 0 0 0 0 0 0 0
14
0 0 0 0 0 0 0 0

Zaterdag B Standings

# Team
1
0 0 0 0 0 0 0 0
2
0 0 0 0 0 0 0 0
3
0 0 0 0 0 0 0 0
4
0 0 0 0 0 0 0 0
5
0 0 0 0 0 0 0 0
6
0 0 0 0 0 0 0 0
7
0 0 0 0 0 0 0 0
8
0 0 0 0 0 0 0 0
9
0 0 0 0 0 0 0 0
10
0 0 0 0 0 0 0 0
11
0 0 0 0 0 0 0 0
12
0 0 0 0 0 0 0 0
13
0 0 0 0 0 0 0 0
14
0 0 0 0 0 0 0 0

Zaterdag A Standings

# Team
1
0 0 0 0 0 0 0 0
2
0 0 0 0 0 0 0 0
3
0 0 0 0 0 0 0 0
4
0 0 0 0 0 0 0 0
5
0 0 0 0 0 0 0 0
6
0 0 0 0 0 0 0 0
7
0 0 0 0 0 0 0 0
8
0 0 0 0 0 0 0 0
9
0 0 0 0 0 0 0 0
10
0 0 0 0 0 0 0 0
11
0 0 0 0 0 0 0 0
12
0 0 0 0 0 0 0 0
13
0 0 0 0 0 0 0 0
14
0 0 0 0 0 0 0 0