Football

Live Scores

Live Scores

Live Matches

FNL - Russia
Luch Vladivostok
LIVE 81'
2 - 2
Baltika

SKA-Energiya
LIVE 81'
1 - 1
Sibir

K League Challenge - Korea Republic
Seoul E-Land
LIVE 8'
0 - 0
Anyang

Upcoming Matches
Time In GMT

Club Friendlies - World
Club Friendlies 2
Dagenham & Redbridge
Aug 03
6:30 PM
Crystal Palace

Friendlies - World
Friendlies 3
Madagascar
Aug 04
12:00 AM
Maldives

Friendlies Women - World
Friendlies 1
Vietnam
Aug 04
8:30 AM
Chinese Taipei

Torneo Federal B - Argentina
Group 4
Coronel Aguirre
Aug 03
6:30 PM
General Rojo UD

Group 11
Huracán San Rafael
Aug 04
12:15 AM
Argentino Mendoza

Prim B Metro - Argentina
Deportivo Riestra
Aug 03
6:00 PM
Sportivo Italiano

Deportivo Merlo
Aug 03
6:30 PM
Atlanta

Primera D - Argentina
Deportivo Paraguayo
Aug 03
6:00 PM
Claypole

El Porvenir
Aug 03
6:00 PM
Central Ballester

Primera División - Argentina
Tigre
Aug 03
9:00 PM
Quilmes

Banfield
Aug 04
12:10 AM
Arsenal

Amapaense - Brazil
1st Round
Oratório
Aug 03
11:30 PM
São Paulo AP

Serie C - Brazil
Cuiabá
Aug 03
11:15 PM
Vila Nova

Serie D - Brazil
Metropolitano
Aug 03
6:00 PM
São Caetano

Ligue 2 - France
Nancy
Aug 03
6:30 PM
Tours

2. Bundesliga - Germany
RB Leipzig
Aug 03
6:15 PM
Greuther Fürth

Regionalliga - Germany
West
Fortuna Düsseldorf II
Aug 03
12:00 PM
Borussia Dortmund II

FNL - Russia
Yenisey
Aug 03
12:00 PM
Spartak Moskva II

Tom' Tomsk
Aug 03
1:45 PM
Arsenal Tula

Gazovik Orenburg
Aug 03
2:00 PM
Zenit St. Petersburg II

Tyumen
Aug 03
2:00 PM
KAMAZ

Torpedo Armavir
Aug 03
3:00 PM
Tosno

Shinnik
Aug 03
3:30 PM
Baykal

Sokol Saratov
Aug 03
4:00 PM
Volga

Volgar Astrakhan
Aug 03
5:00 PM
Fakel

2. Division - Russia
Ural-Povolzhye
FC Volga-Olimpiyets
Aug 03
1:00 PM
Volga Ulyanovsk

Center
Chertanovo
Aug 03
2:00 PM
Ryazan

Ural-Povolzhye
Lada Tolyatti
Aug 03
2:30 PM
Zenit Izhevsk

Ural-Povolzhye
Dinamo Kirov
Aug 03
3:00 PM
Nosta

Ural-Povolzhye
Khimik Dzerzhinsk
Aug 03
3:00 PM
Syzran-2003

Ural-Povolzhye
Neftekhimik
Aug 03
3:00 PM
Chelyabinsk

Center
Tambov
Aug 03
3:00 PM
Energomash Belgorod

Center
Zenit Penza
Aug 03
3:00 PM
Torpedo Moskva

Center
Avangard Kursk
Aug 03
3:30 PM
Orel

Center
Dinamo Bryansk
Aug 03
3:30 PM
Arsenal Tula II

Center
Kaluga
Aug 03
3:30 PM
Lokomotiv Liski

Center
Vityaz Podolsk
Aug 03
4:00 PM
Metallurg Lipetsk

South
Afips
Aug 04
12:00 AM
SKA

South
Astrakhan
Aug 04
12:00 AM
Alaniya Vladikavkaz

South
Chernomorets
Aug 04
12:00 AM
Spartak Nal'chik

West
Dinamo St. Petersburg
Aug 04
12:00 AM
Torpedo Vladimir

West
Dolgie Prudy
Aug 04
12:00 AM
Karelia

West
Domodedovo
Aug 04
12:00 AM
Dnepr Smolensk

South
Druzhba
Aug 04
12:00 AM
MITOS

West
Khimki
Aug 04
12:00 AM
Spartak Kostroma

South
Krasnodar II
Aug 04
12:00 AM
Biolog

South
Mashuk-KMV
Aug 04
12:00 AM
Dinamo Stavropol

West
Tekstilshchik
Aug 04
12:00 AM
Kolomna

South
Terek Grozny II
Aug 04
12:00 AM
Angusht

West
Volga Tver
Aug 04
12:00 AM
Strogino

West
Znamya Truda
Aug 04
12:00 AM
Pskov 747

Premier League - Russia
Spartak Moskva
Aug 03
4:00 PM
Rubin Kazan'

Allsvenskan - Sweden
GIF Sundsvall
Aug 03
5:05 PM
Hammarby

Division 2 - Sweden
Norra Götaland
IFK Skövde
Aug 03
5:00 PM
Tibro

Norra Götaland
Lidköping
Aug 03
5:00 PM
Uddevalla

Södra Svealand
Linköping City
Aug 03
5:00 PM
Vimmerby

Södra Svealand
Sylvia
Aug 03
5:00 PM
AFK Linköping

Norra Svealand
Syrianska IF
Aug 03
5:00 PM
Strömsberg

Superettan - Sweden
Mjällby
Aug 03
5:30 PM
GAIS

Juniorská liga - Czech Republic
Sparta Praha U21
Aug 03
11:00 AM
Dukla Praha U21

1. Liga U19 - Czech Republic
Hradec Králové U19
Aug 04
12:00 AM
České Budějovice U19

Karviná U19
Aug 04
12:00 AM
Slavia Praha U19

Mladá Boleslav U19
Aug 04
12:00 AM
Bohemians 1905 U19

Příbram U19
Aug 04
12:00 AM
Opava U19

Slovácko U19
Aug 04
12:00 AM
Baník Ostrava U19

Slovan Liberec U19
Aug 04
12:00 AM
Pardubice U19

Sparta Praha U19
Aug 04
12:00 AM
Zlín U19

Teplice U19
Aug 04
12:00 AM
Sigma Olomouc U19

Vysočina Jihlava U19
Aug 04
12:00 AM
Jablonec U19

Zbrojovka Brno U19
Aug 04
12:00 AM
Viktoria Plzeň U19

Development League Cup - England
North - Final
Port Vale Res.
Aug 04
12:00 AM
Middlesbrough Res.

FFA Cup - Australia
16th Finals
Balmain Tigers
Aug 04
9:30 AM
Melbourne Victory

16th Finals
Edgeworth Eagles
Aug 04
9:30 AM
Melbourne City

16th Finals
Gungahlin
Aug 04
9:30 AM
Sydney Olympic

16th Finals
Sydney United
Aug 04
9:30 AM
South Hobart

Development League - Scotland
Aberdeen U20
Aug 04
12:00 AM
St. Mirren U20

Dundee U20
Aug 04
12:00 AM
Dundee United U20

Hamilton Academical U20
Aug 04
12:00 AM
Inverness CT U20

Hibernian U20
Aug 04
12:00 AM
Celtic U20

Kilmarnock U20
Aug 04
12:00 AM
Dunfermline Athletic U20