Football.com - everything football

Germany Clubs

Bundesliga (men)

2. Bundesliga (men)

3. Liga (men)

Regionalliga (men)

Oberliga (men)

1860 Rosenheim Aalen II Alemannia Aachen II Alemannia Haibach Alfter Altenholz Altlüdersdorf Altona 93 Amberg Ammerthal Angeln 02 Ansbach Arminia Bielefeld II Arminia Hannover Arminia Ludwigshafen ASC 09 Dortmund Askania Bernburg Aubstadt Aumund-Vegesack Bad Kötzting Bahlinger SC Balingen Barmbek-Uhlenhorst Bayern Alzenau Bayern Hof Bergheim Bergisch Gladbach Betzdorf Blumenthaler SV Bogen Bonner SC Bordesholm Borussia Freialdenhoven Borussia Hildesheim Borussia Neunkirchen Bösinghoven Bremer SV Brinkumer SV BSC Süd 05 Buchonia Flieden Burgbrohl Buxtehude Carl Zeiss Jena II Chemnitzer FC II Condor Hamburg Curslack-Neuengamme Dachau Dassendorf Diefflen DJK Rosenheim Dornbreite Lübeck Drochtersen / Assel Dynamo Dresden II Ederbergland Eichede Eichstätt Eilendorf Einheit Rudolstadt Eintracht Northeim Eintracht Rheine Eintracht Stadtallendorf Eisenach Elmshorn Eltersdorf Elversberg II Energie Cottbus II Ennepetal Erkenschwick Erlangen-Bruck Erlenbach Erndtebrück Erzgebirge Aue II Eschborn Euskirchen Eutin 08 FC Bocholt Flensburg 08 Freiburger FC Frohnlach Germania Egestorf Germania Erftstadt Germania Friedrichstal Germania Ratingen Germania Schnelsen Germania Schöneiche Germania Windeck Gonsenheim Grohn Grolland Großbardorf Gütersloh Habenhauser FV Halstenbek-Rellingen Hammer SpVg Hankofen-Hailing Hansa Rostock II Hartenholm Hauenstein Heider SV Henstedt-Ulzburg Hertha Walheim Hertha Wiesbach Hertha Zehlendorf Hilden Hollenbach Holstein Kiel II Homberg Hönnepel-Niedermörmter Hüls Hürth Hürtürkel I. SC Göttingen Idar-Oberstein Jahn Dinslaken-Hiesfeld Jahn Forchheim Jahn Regensburg II Jeddeloh Kapellen-Erft Karlsruher SC II Kehler FV Kickers Pforzheim Krefeld-Fischeln Kropp Landsberg Landshut Leher TS Lehnerz Lichtenberg Lippstadt 08 Lohfelden Lokomotive Leipzig Luckenwalde Lupo-Martini Malchower SV Markranstädt Mechtersheim Meiendorfer SV Memmelsdorf MSV Duisburg II Neubrandenburg 04 Neudrossenfeld Neuenkirchen Niendorfer TSV Nievenheim NTSV Strand Oberlausitz Neugersdorf Oberrad Optik Rathenow OSC Bremerhaven Osnabrück II Ottersberg Paloma Pfeddersheim Pfullendorf Pinneberg Pipinsried Pommern Greifswald Preetzer TSV Pullach Rain / Lech Raisting Ravensburg RB Leipzig II Reutlingen Röchling Völklingen Roland Beckum Rot Weiss Ahlen Rot-Weiß Darmstadt Rot-Weiß Erfurt II Rot-Weiß Hadamar Rot-Weiß Oberhausen II Rotenburger SV Rugenbergen Saar Saarbrücken Saarbrücken II Salmrohr SC Brühl Schilksee Schönberg Schott Jena Schott Mainz Schwabmünchen Schwachhausen Schwalmstadt Schwarz-Weiß Essen SF Baumberg SF Seligenstadt SGV Freiberg Sonsbeck Sonthofen Sparta Bremerhaven Spelle-Venhaus Spielberg Sprockhövel Stadtlohn Steinbach Strausberg Stuttgarter Kickers II Süderelbe SV Wiesbaden TB Uphusen Teutonia Uelzen Todesfelde TSV Buchholz TuRa Meldorf Türkspor Bremen TuRU 1880 Düsseldorf Ulm Union Bremen Union Fürstenwalde Union Neumünster Union Sandersdorf Unterföhring Unterhaching II Vatan Sport Velbert Vellmar VfL Bremen VfL Halle VfL Leverkusen VfL Oldenburg VfR Mannheim Victoria Hamburg Vier- und Marschlande Viktoria Arnoldsweiler Viktoria Aschaffenburg Viktoria Griesheim Villingen Vilzing Waren Wegberg-Beeck Wehen Wiesbaden II Weiden Werder Bremen III Westfalia Herne Westfalia Rhynern Wirges Wolfratshausen Wunstorf Wuppertaler SV Würzburger FV Zweckel

U-19 Bundesliga (youth)

Frauen Bundesliga (women)

2. Bundesliga Women (women)

Regionalliga Women (women)

Other Teams (men)

Tasmania Berlin Tennis Borussia SV Blau-Weiß 90 Berlin VfB Leipzig Kickers Emden Lüneburg Wilhelmshaven Dresdner SC Sachsen Leipzig Borussia Fulda Bayer Leverkusen II Eintracht Frankfurt II SC Feucht Mainz 05 II Bielefeld-A FSV Oggersheim Kleve Türkiyemspor Oberneuland FSV Frankfurt II MSV 1919 Neuruppin Normannia Gmünd Passau Union Solingen Bergedorf 85 Durlach BFC Preussen Delbrücker SC Eider Büdelsdorf Eintracht Bad Kreuznach Eintracht Nordhorn Eintracht Trier II Eilenburg FC Emmendingen 03 Ismaning Junkersdorf FC Kempten Fernwald FV Bad Vilbel Borea Dresden FV Engers 07 Lauda Preußen Eberswalde Germania Ober-Roden GFC Düren Hassia Bingen Klein-Karben Rot Weiß Ahlen II Ludwigsfelder FC Quelle Furth Rot-Weiß Hasborn Fürstenfeldbruck Waldgirmes Bruchköbel Sportfreunde Siegen II Grimma SV Emsdetten 05 Erzhausen Falkensee-Finkenkrug Linx Schermbeck Torgelower SV Greif Wattenbach Wörsdorf Aindling Crailsheim Völpke Mayen VfB Fichte Bielefeld Pößneck Speldorf Wacker Burghausen II Wuppertaler SV II Yurdumspor SV Yesilyurt Berlin Anker Wismar VfL Hamburg Ramlingen / Ehlershausen Osterholz-Scharmbeck Lichterfelder FC SV Dessau 05 SV 1919 Straelen Iserlohn FSV Braunfels Würges SV Bernbach TuS Hohenecken FC Pforzheim Bonlanden Roßbach / Verscheid Thannhausen Gera Eintracht Wetzlar Rot-Weiss Frankfurt TuS Heeslingen Lübeck II Lurup Spandauer SV Greifswalder SV DJK Germania Gladbeck VfB Sangerhausen Germania Dattenfeld Köllerbach Kirchheim TSV Schwieberdingen 1906 Gifhorn FC Bremerhaven Bentwisch Reinickendorfer Füchse Magdeburg II Grün-Weiß Wolfen Osterholz-Tenever Vahr-Blockdiek Melchiorshausen Wulsdorf Vorwärts-Wacker 04 Voran Ohe Concordia Hamburg Egenbüttel Alemannia Waldalgesheim SV Niederauerbach Mettlach Bad Breisig Celle Güldenstern Stade Maschen Blau Weiß Bornreihe Weende Vorsfelde Ölper Bavenstedt Pewsum Wilhelmshaven II Langenhagen Heesseler SV Lingen Preußen Hameln Bad Rothenfelde Germania Leer Schleswig 06 Kilia Kiel Comet Kiel Heikendorfer SV Husumer SV Itzehoe Horst Eckernförder SV Rot-Weiss Essen II Hünfelder SV Kickers Offenbach II Hessen Kassel II Viktoria Urberach Au / Iller Offenburger FV Marburg Bad Hersfeld Weinheim Denzlingen Auersmacher Eisbachtal Lichtenrader BC Oberneuland II Klausdorf Oststeinbeker SV Wedeler TSV Uetersen Lohbrügge Rot-Weiß Cuxhaven Ahlerstedt / Ottendorf Oythe Bückeburg SVG Göttingen Freier TuS Wacker Gotha FCA Darmstadt Bramfelder SV Weyhe Burg Neckarrems Sylt Gersthofen TSV Sasel Göttingen 05 Holthausen-Biene BFC Viktoria 1889 Fortuna Chemnitz Grün-Weiß Piesteritz Jügesheim Dornberg Schackendorf Breitenfelde Woltmershausen FC Kutzhof Karlsruhe-A Eimsbütteler TV Teningen Altglienicke Waltersdorf Eddersheim DJK Bamberg Hollfeld Kleinrinderfeld Neumarkt 1. FC Sand Selbitz Trogen Affing Aichach Deggendorf Kottern Blau-Gelb Laubsdorf Hallescher FC II Heidenauer SV Bissingen Grunbach Singen Cronenberger SC Rhede SF Hamborn Uedesheim Wülfrath Gievenbeck Heven Köln-Worringen Hilal Maroc Bergheim Wesseling-Urfeld Troisdorf Halberg Brebach Mehring Hagen Ahrensburg Lehe-Spaden Berliner FC Vorwärts Neckarsulmer SU Alstertal-Langenhorn Blankenese Wesel-Lackhausen Bruchsal Heidenheim II Oberachern Eichede II SSV Merten SW Nierfeld MSV 90 Preussen VfR Gommersdorf TSV Rosenberg SG Oftersheim FC Grünsfeld TSV Höpfingen St. Leon CfR Pforzheim Sportfreunde Dinkelsbühl Nördlingen SCC Berlin Sachsenhausen EFC Stahl CFC Hertha Schwedt Rudow Südwest Berlin Berliner SC Gatow Miersdorf / Zeuthen Werderaner Viktoria Hohenleipisch Bruchmühle RSV Eintracht Osdorf Blau-Weiß Schenefeld Dersimspor Staaken Victoria Seelow Ginsheim Dietkirchen Hanau Eintracht Baunatal SF BG Marburg TS Ober-Roden SSV Sand Rostocker FC VFC Anklam Grimmener SV Sievershäger SV Friedland Malchin Pampow Borussia Lindenthal Inde Hahn Kaller SC Wiehl Brachelen Inter Troisdorf FC Leverkusen Friedrichsfeld Ronsdorf Dinklage Emmelshausen Ellingen Altenkirchen Mülheim-Kärlich Oberwinter Badem Morbach Ellscheid Bildstock Dillingen Schwalbach Großrosseln Bübingen TuS Steinbach Cossebaude Stahl Riesa Zwenkau Gelb-Weiß Görlitz Germania Mittweida Gelenau Chemie Leipzig Irxleben Romonta Amsdorf Braunsbedra Förderstedt Barleben ESG Halle Burger BC Weißenfels Rot-Weiß Thalheim Oldenburger SV Büchen-Siebeneichener SV Bötzingen Hausen Stadelhofen Waldkirch Bad Dürrheim Lahrer FV Mörsch Lörrach-Brombach Weil Rieschweiler TDSV Mutterstadt Fußgönheim Jahn Zeiskam Rüdesheim BW Dachwig-​Döllstädt Lobenstein / ​Helmsgrün Wacker Bad Salzungen Thüringen Weida Grün-Weiß Siemerode Sonneberg Heiligenstadt BW Neustadt /​ Orla Wismut Gera Suryoye Paderborn Brilon Hordel Herford Marl-Hüls Preußen TV Werl Wangen Ilshofen Ebnat Heimerdingen Böblingen Ravensburg II Brackenheim Nehren Zimmern Olympia Laupheim Geislingen Wilmersdorf Heeslinger SC Erlbach Schatthausen Lohrbach Rauenberg Wieblingen Langensteinbach FV Brühl Amicitia Viernheim Durlach Aue Neustadt Oppenau Rot Weiß Stegen Endingen Achern Schutterwald Radolfzell Solvay Freiburg Chemie Premnitz Krieschow SR Neustadt Petershagen-Eggersdorf Grün-Weiß Brieselang VfL Neustadt Dudenhofen Hüffelsheim/Niederhausen SV Hermersberg Bretzenheim LVB Rene Schneider Dynamo Schwerin Hohenstein-Ernstthal Mecklenburg Schwerin Dresden Laubegast International Leipzig Motor Altenburg Ohratal Ohrdruf Geratal El. Silbitz/Crossen Siebleben SV Borsch Eintracht Eisenberg Eintracht Sondershausen Pastow Cambs-Leezen Traktor Hagenower Eintracht Niesky Bischofswerdaer Post Dresden BSC Freiberg Kalkum-Wittlaer 1. FC M'gladbach Teutonia St.Tönis Eintracht Elster Merseburg Eintracht Emseloh Bitterfeld-Wolfen Oscherslebener SC Friedrichsthal SG Saubach Weiskirchen Hülzweiler Klarenthal Habach SV Merchweiler Vreden Bochum-Linden Olpe Kaan-Marienborn Hassel Schüren Concordia Wiemelhausen Schlebusch Union 94 Würm-Lindern Wipperfürth Heinsberg-Lieck Siegburger Oberpleis Rott Wissen TuS RW Koblenz SG Neitersen Karbach SG Irsch Leiwen-Köwerich SG Buchholz Andernach Zell Este 06/70 Billstedt-Horn TuS Berne Seestermühe Schwarzenbek Borgfeld

Other Teams Women (women)

FSV Frankfurt SC 07 Bad Neuenahr Brauweiler Pulheim Wattenscheid 09 Tennis Borussia Lokomotive Leipzig SuS Timmel Victoria Gersten Wolfenbuttel Lütgendortmund Karlsruher SC Oberaussem Hamburger SV II Jungingen FFV Neubrandenburg TuS Niederkirchen 1900 SC Regensburg SC 07 Bad Neuenahr II Union Berlin Oldesloe Hagsfeld Mellendorfer TV Recklinghausen TGM SV Jügesheim FFV Erfurt Ahrbach Rehweiler-Matzenbach 1. FC Gera 03 Lichterfelder FC Hafen Rostock Adlershofer BC 08 Berlin Grün Weiß Neukölln SC Siegelbach DSG Breitenthal 95 Montabaur SG Parr Medelsheim VfR Niederfell FSG Twist TUS Büppel TSV Nahe Oythe Jahn Delmenhorst SV Lurup Hamburg SV Holtinghausen Fortuna Dilkrath FC Teutonia Weiden SV Rot Weiß Merl Gütersloh II Eintracht Coesfeld Arminia Ibbenbüren Germania Wiesbaden FSV 02 Schwerin Rot-Weiß Göcklingen SV Eintracht Seekirch FC 08 Elm SG Jesteburg Bendestorf Leipziger FC TuS Harpen Kommern TSV Pfersee Augsburg Roßdorf Bardenbach FC Sankt Augustin Alemannia Aachen FV Dudenhofen TSG Ahlten Holstein Kiel II Niederlosheim Dörbach Lokomotive Leipzig II Tennis Borussia II Oldesloe II Eintracht Immenbeck Hamburger SV III Freiburg II Pfungstadt Chemnitzer FC Wüsting-Altmoorhausen Furpach Rodenbach Energie Cottbus Geestemünder SC TSV Uengershausen SV Eutingen Johannstadt Dresden VfR 07 Limburg Niendorfer TSV SV Rot Weiß Flatow Wilhelmsburg Scharmbeckstotel Neustadt Arminia Bielefeld Klinge Seckach Neckarhausen Neckarau Heidenau Wolmertshausen Riepsdorf PSV Freiburg Hagen Ahrensburg LVB Sportfreunde Uevekoven Buntentor Borussia Brandenburg Hoffenheim II Memmingen Germania Hauenhorst Potsdamer Kickers Gläserzell Viktoria Berlin II Wernigerode

Other Teams Youth (youth)