
Serbia
International
Oyunlar
International - UEFA Nations League05/09/2024FT
Serbia
Spain
00
D
08/09/2024FT
Denmark
Serbia
20
L
12/10/2024FT
Serbia
Switzerland
20
W
15/10/2024FT
Spain
Serbia
30
L
15/11/2024FT
Switzerland
Serbia
11
D
18/11/2024FT
Serbia
Denmark
00
D
20/03/2025FT
Austria
Serbia
11
D
23/03/2025FT
Serbia
Austria
20
W
Reytinq
| # | Komanda | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | France | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 10 |
| 2 | Italy | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 7 |
| 3 | Belgium | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 6 |
| 4 | Turkiye | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:11 | 0 |
| # | Komanda | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Netherlands | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:5 | 8 |
| 2 | Greece | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 8 |
| 3 | Germany | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:2 | 5 |
| 4 | Serbia | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | 0 |
| # | Komanda | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Spain | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:5 | 12 |
| 2 | England | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:3 | 9 |
| 3 | Croatia | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:14 | 3 |
| 4 | Czechia | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:10 | 0 |
| # | Komanda | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Portugal | 4 | 4 | 0 | 0 | 9:4 | 12 |
| 2 | Denmark | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 6 |
| 3 | Wales | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | 3 |
| 4 | Norway | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:8 | 3 |
| # | Komanda | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Switzerland | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:1 | 12 |
| 2 | Slovenia | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
| 3 | Scotland | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | 4 |
| 4 | North Macedonia | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:10 | 0 |
| # | Komanda | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Northern Ireland | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:0 | 8 |
| 2 | Hungary | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | 7 |
| 3 | Ukraine | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:5 | 4 |
| 4 | Georgia | 4 | 0 | 2 | 2 | 0:2 | 2 |
| # | Komanda | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Austria | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:5 | 8 |
| 2 | Kosovo | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | 5 |
| 3 | Ireland | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:4 | 5 |
| 4 | Israel | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:7 | 2 |
| # | Komanda | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sweden | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 10 |
| 2 | Bosnia and Herzegovina | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | 8 |
| 3 | Poland | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:4 | 4 |
| 4 | Romania | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:13 | 0 |
| # | Komanda | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Albania | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 9 |
| 2 | Belarus | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:2 | 7 |
| 3 | Finland | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:2 | 7 |
| 4 | San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:16 | 0 |
| # | Komanda | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Montenegro | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:4 | 10 |
| 2 | Cyprus | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
| 3 | Armenia | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 |
| 4 | Latvia | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:6 | 1 |
| # | Komanda | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slovakia | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:2 | 10 |
| 2 | Faroe Islands | 4 | 0 | 4 | 0 | 5:5 | 4 |
| 3 | Moldova | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:8 | 4 |
| 4 | Kazakhstan | 4 | 0 | 2 | 2 | 5:7 | 2 |
| # | Komanda | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Iceland | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:1 | 8 |
| 2 | Estonia | 4 | 1 | 3 | 0 | 2:1 | 6 |
| 3 | Bulgaria | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | 4 |
| 4 | Luxembourg | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | 3 |
| # | Komanda | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Malta | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
| 2 | Gibraltar | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
| 3 | Andorra | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
| # | Komanda | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Azerbaijan | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
| 2 | Lithuania | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
| 3 | Liechtenstein | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Promotion
Promotion Playoffs
In the event that two (or more) teams have an equal number of points, the following rules break the tie:
Head-to-head
Oyunçu siyahısı
Məşqçi
Veljko PaunovicHücumçuNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Dusan Tadic103818176
Filip Kostic113418484
Andrija Zivkovic143017068
Luka Jovic82918185
Dejan Joveljic92718272
Mihajlo Cvetkovic181917569YarımmüdafiəçiNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Nemanja Gudelj63518781
Sasa Lukic223018377
Nemanja Maksimovic53118978
Lazar Samardzic212418472
Vanja Dragojevic202018684MüdafiəçiNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Srdjan Babic153019588
Aleksa Terzic172718571
Strahinja Erakovic162518682
Strahinja Pavlovic32519485
Aleksandar Stankovic72118579
Kosta Nedeljkovic22118472
Ognjen Mimovic42217875
Nikola Simic131919286
Stefan Gudelj1920194-QapıçıNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Vanja Milinkovic-Savic232920292
Dragan Rosic13019585
Filip Stankovic122418770Ən yaxşı oyunçular
Texnika statistikası
- Ortalama
- Cəmi
Ümumi
Oyunlar4
Vurulan Qollar3
Buraxılan qollar8
Topa sahib olma40.0%
Məhsuldar ötürmələr3
Sarı kartlar9
Qırmızı kartlar0
Hücum
Zərbələr31
Qapıya doğru zərbələr16
Qapıdan yan keçən zərbələr11
Künc zərbələri10
Qapıdan zərbələr44
Cərimə zərbələri36
Müdafiə
Oyundankənar vəziyyət8
Seyvlər20
Bloklanan zərbələr4
Topu kəsmələr16
Topalma50
Uzaqlaşdırmalar101
Avtoqollar0
Dəf edilən penaltilər0
Qayda pozuntuları41
Ötürmələr
Ötürmələr1110
Dəqiq ötürmələr873
Uzun ötürmələr142
Dəqiq uzun ötürmələr42

















































