
Kosovo
International
Partits
International - Int. Friendly Games05/06/2024FT
Norway
Kosovo
30
L
International - UEFA Nations League06/09/2024FT
Kosovo
Romania
03
L
09/09/2024FT
Cyprus
Kosovo
04
W
12/10/2024FT
Lithuania
Kosovo
12
W
15/10/2024FT
Kosovo
Cyprus
30
W
15/11/2024FT
Romania
Kosovo
30
L
18/11/2024FT
Kosovo
Lithuania
10
W
20/03/2025FT
Kosovo
Iceland
21
W
Classificació
| # | Equips | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | France | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 10 |
| 2 | Italy | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 7 |
| 3 | Belgium | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 6 |
| 4 | Turkiye | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:11 | 0 |
| # | Equips | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Netherlands | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:5 | 8 |
| 2 | Greece | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 8 |
| 3 | Germany | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:2 | 5 |
| 4 | Serbia | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | 0 |
| # | Equips | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Spain | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:5 | 12 |
| 2 | England | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:3 | 9 |
| 3 | Croatia | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:14 | 3 |
| 4 | Czechia | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:10 | 0 |
| # | Equips | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Portugal | 4 | 4 | 0 | 0 | 9:4 | 12 |
| 2 | Denmark | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 6 |
| 3 | Wales | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | 3 |
| 4 | Norway | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:8 | 3 |
| # | Equips | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Switzerland | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:1 | 12 |
| 2 | Slovenia | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
| 3 | Scotland | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | 4 |
| 4 | North Macedonia | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:10 | 0 |
| # | Equips | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Northern Ireland | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:0 | 8 |
| 2 | Hungary | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | 7 |
| 3 | Ukraine | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:5 | 4 |
| 4 | Georgia | 4 | 0 | 2 | 2 | 0:2 | 2 |
| # | Equips | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Austria | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:5 | 8 |
| 2 | Kosovo | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | 5 |
| 3 | Ireland | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:4 | 5 |
| 4 | Israel | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:7 | 2 |
| # | Equips | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sweden | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 10 |
| 2 | Bosnia and Herzegovina | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | 8 |
| 3 | Poland | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:4 | 4 |
| 4 | Romania | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:13 | 0 |
| # | Equips | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Albania | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 9 |
| 2 | Belarus | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:2 | 7 |
| 3 | Finland | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:2 | 7 |
| 4 | San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:16 | 0 |
| # | Equips | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Montenegro | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:4 | 10 |
| 2 | Cyprus | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
| 3 | Armenia | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 |
| 4 | Latvia | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:6 | 1 |
| # | Equips | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slovakia | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:2 | 10 |
| 2 | Faroe Islands | 4 | 0 | 4 | 0 | 5:5 | 4 |
| 3 | Moldova | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:8 | 4 |
| 4 | Kazakhstan | 4 | 0 | 2 | 2 | 5:7 | 2 |
| # | Equips | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Iceland | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:1 | 8 |
| 2 | Estonia | 4 | 1 | 3 | 0 | 2:1 | 6 |
| 3 | Bulgaria | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | 4 |
| 4 | Luxembourg | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | 3 |
| # | Equips | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Malta | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
| 2 | Gibraltar | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
| 3 | Andorra | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
| # | Equips | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Azerbaijan | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
| 2 | Lithuania | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
| 3 | Liechtenstein | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Promotion
Promotion Playoffs
In the event that two (or more) teams have an equal number of points, the following rules break the tie:
Head-to-head
Llistat de jugadors
Entrenador
Franco FodaDavanterNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Vedat Muriqi183219492
Fisnik Asllani112418881
Baton Zabergja142518575
Ermal Krasniqi172818878
Albion Rrahmani92618782MigcampistaNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Milot Rashica73017773
Meriton Korenica223017570
Vesel Demaku192618068
Edon Zhegrova102718074
Veldin Hodza202418377
Lindon Emerllahu212418370
Valmir Matoshi82318480
Leon Avdullahu232218578
Erblin Osmani61717665DefensaNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Mergim Vojvoda153118778
Leard Sadriu32518680
Lumbardh Dellova52718374
Ilir Krasniqi42618979
Ron Raci22418976
Dion Gallapeni132217670PorterNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Arijanet Muric12819891
Visar Bekaj122919183
Amir Saipi162619484Jugadors de primer nivell
- Mitjana
- Total
EstadÃstiques tècniques
- Mitjana
- Total
General
Partits4
Gols marcats3
Gols encaixats4
Possessió48.8%
Assistències1
Targetes grogues3
Targetes vermelles0
Atac
Tirs55
Tirs a porta18
Tirs fora14
Còrners10
Saques de porteria25
Tirs lliures58
Defensa
Fores de joc4
Aturades10
Tirs bloquejats23
Intercepcions0
Entrada0
Refusos0
Gols en pròpia porta0
Penals aturats0
Faltes comeses42
Passades
Passades0
Passades completades0
Passades llargues0
Passades llargues compl0

















































