
Burkina Faso
Kansainväliset
Ottelut
Kansainväliset - Kansainväliset Harjoitusottelut06/01/202517:15
Burkina Faso
Uganda
Peruttu
Kansainväliset seurajoukkueturnaukset - Seurajoukkueiden Harjoitusottelut09/01/202517:15
Kiliminjaro Stars
Burkina Faso
Peruttu
Kansainväliset - World Cup Karsinta Afr21/03/2025FT
Burkina Faso
Djibouti
41
W
24/03/2025FT
Guinea-Bissau
Burkina Faso
12
W
Kansainväliset - Kansainväliset Harjoitusottelut02/06/2025FT
Tunisia
Burkina Faso
20
L
Kansainväliset - African Nations Champions02/08/2025FT
Tansania
Burkina Faso
20
L
06/08/2025FT
Burkina Faso
Keski-Afrikan tasavalta
42
W
13/08/2025FT
Mauritania
Burkina Faso
10
L
Sijoitukset

Tietoja ei saatavilla.
Pelaajaluettelot
LaitahyökkääjäNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Zagre, Arthur2225168-
Traore, Lassina Franck225183-
Tapsoba, Abdoul152517770
Ouattara, Dango72417772
Bouda, Ousseni112618075
Kabore, Pierre Landry2725180-
Camara, Aboubacar32017469
Camara, Ousmane1720181-
Diarra, Jack1320173-
Minoungou, Georgi1924178-
Kabore, Moise172018075
Sanou, Razack922--
Ky, Moussa2022--KeskikenttäpelaajaNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Kouda, Rachid202418882
Ouedraogo, Ismahila182716960
Doucet, Lohann824180-
Axel, Taonsa212218479
Tietietta, Salif2422173-
Diabate, Adams2221191-
Zongo, Mohamed1917183-
Doumbia, Chec Bebel619193-
Kante, Alain820--
Ouattara, Papus25---
Ouedraogo, Hasamadou521--
Kone, Abdel18---PuolustajaNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Tapsoba, Edmond122719284
Kabore, Issa92518075
Djiga, Nasser52418780
Yameogo, Bachirou222195-
Ouedraogo, Mohamed2523183-
Kouassi, Arsene2622178-
Kam, Dylann1122--
Maiga, Ismael Alves Gaetan-23187-
Gnanou, Rachide142218680
Bationo, Julien Eymard621--
Barro, Fadil1518178-
Dabo, Issouf2617193-
Coulibaly, Mikael2118184-
Dao, Cyril421--
Ouedraogo, Mamoutou-20--
Bama, Donatien14---MaalivahtiNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Koffi, Herve163018682
Ouedraogo, Farid130--
Nikiema, Kilian232318878
Compaore, Amine2319190-
Guira, Abdoul1---PelaajatNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Diallo, Moumoune3---Huippupelaajat
- Keskiarvo
- Yhteensä
Tekninen tilasto
- Keskiarvo
- Yhteensä
Yleistä
Ottelut4
Tehdyt maalit3
Päästetyt maalit13
Pallonhallinta42.5%
Syötöt2
Keltaiset kortit2
Punaiset kortit0
Hyökkäys
Laukaukset18
Laukaukset maalia kohti7
Laukaukset ohi maalin8
Kulmapotkut7
Maalipotkut18
Vapaapotkut20
Puolustus
Paitsiot1
Torjunnat12
Blokatut laukaukset3
Katkot-
Taklaus-
Puhdistukset-
Omat maalit1
Torjutut rangaistuspotkut-
Rikkeet18
Syötöt
Syötöt-
Onnistuneet syötöt-
Pitkät syötöt-
Onnistuneet pitkät syötöt-


