
Costa Rica
Kansainväliset Nuorisoturnaukset
Ottelut
Kansainväliset Nuorisoturnaukset - U17 CONCACAF Mest.13/02/2023Ended
Costa Rica
Guadeloupe
21
15/02/2023Ended
Kuuba
Costa Rica
04
17/02/2023Ended
Costa Rica
Jamaika
22
19/02/2023Ended
Costa Rica
Puerto Rico
35
Kansainväliset Nuorisoturnaukset - U 17 MM-Kisat03/11/2025FT
Costa Rica
Arabiemiirikuntien liitto
11
D
06/11/2025FT
Senegal
Costa Rica
10
L
09/11/2025FT
Kroatia
Costa Rica
31
L
21/11/202613:00
Tanzania
Costa Rica
Sijoitukset
| # | Joukkue | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Egypt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 2 | Kreikka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 3 | Panama | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 4 | Qatar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| # | Joukkue | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ecuador | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 2 | Korea Republic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 3 | Uusi-Kaledonia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 4 | Uganda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| # | Joukkue | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Argentiina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 2 | Australia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 3 | Tanska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 4 | Mozambique | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| # | Joukkue | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ranska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 2 | Haiti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 3 | Saudi Arabia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 4 | Uruguay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| # | Joukkue | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Italia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 2 | Norsunluurannikko | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 3 | Jamaika | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 4 | Uzbekistan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| # | Joukkue | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kroatia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 2 | Kuuba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 3 | Senegal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 4 | Tadzikistan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| # | Joukkue | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Belgia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 2 | Mali | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 3 | Uusi-Seelanti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 4 | Vietnam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| # | Joukkue | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kiina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 2 | Fiji | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 3 | Marokko | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 4 | Espanja | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| # | Joukkue | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Brasilia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 2 | Costa Rica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 3 | Irlanti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 4 | Tanzania | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| # | Joukkue | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Algeria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 2 | Chile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 3 | Montenegro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 4 | Yhdysvallat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| # | Joukkue | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kamerun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 2 | Meksiko | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 3 | Romania | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 4 | Venezuela | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| # | Joukkue | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kolumbia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 2 | Honduras | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 3 | Japani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 4 | Serbia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Playoffs
In the event that two (or more) teams finish with an equal number of points, the following rules break the tie:
1. Goal difference
2. Goals scored
3. Head-to-head
Pelaajaluettelot
Valmentaja
Row Arias, Randall EnriqueLaitahyökkääjäNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Badilla, Isaac71817671
Barley, Ethan91718176
Sibaja, Gabriel101817469
Brown, Marcos111818075
Farrier, Kaden161817469
Aleman, Jeremy191817974
Chavarria, Saul211817368KeskikenttäpelaajaNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Umana, Ernesto61817267
Perez, Adriel81817873
Bennette, Nick121817671
Urbina, Fabricio151718378
Vargas, Santiago201816762PuolustajaNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Sosa, Yerlan21817368
Cordero, Thiago31717974
Calderon, Brayan41717974
Espinoza, Adrian51718277
Marchena, William141817367
Arias, Mathew171818075MaalivahtiNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Lopez, Jafeth181818580
O'rourke, Ian11818479
Alfaro, Marshall131819387Huippupelaajat

Tietoja ei saatavilla.
Tekninen tilasto
- Keskiarvo
- Yhteensä

Tietoja ei saatavilla.




























