
Uzbekistan
Kansainväliset
Ottelut
Kansainväliset Nuorisoturnaukset - U20 AFC Asian Cup11/03/2023AP
Uzbekistan
Australia
11
(5) (4)
D
15/03/2023AP
Uzbekistan
Korean Tasavalta
00
(3) (1)
D
18/03/2023FT
Uzbekistan
Irak
10
W
Kansainväliset Nuorisoturnaukset - U20 MM-kisat20/05/2023FT
Argentiina
Uzbekistan
21
L
23/05/2023FT
Uzbekistan
Uusi-Seelanti
22
D
26/05/2023FT
Uzbekistan
Guatemala
20
W
30/05/2023FT
Uzbekistan
Israel
01
L
Kansainväliset Nuorisoturnaukset - U20 Harjoitusottelut30/01/2024FT
Indonesia
Uzbekistan
23
W
Sijoitukset

Tietoja ei saatavilla.
Pelaajaluettelot
Valmentaja
Nishonov, FarhodLaitahyökkääjäNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Saidov, Amirbek82018277
Khaydarov, Abdugafur232117575
Jumaev, Asilbek222117263KeskikenttäpelaajaNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Urinboev, Mukhammadal102117071
Komilov, Murod112116864
Mirzaev, Lazizbek152017064
Reimov, Mukhammedali162017871
Karimov, Ollabergan172017263
Saidumarkhon, Saidnurullayev92117971
Khayrullaev, Ravshan62118177
Tukhsanov, Daler72117572
Akhmadjonov, Narimonjon182117570
Fomin, Rustambek192117060PuolustajaNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Kurbonov, Ozodbek142118070
Tulkunbekov, Azizbek51918170
Djumatov, Bekhruz132018681
Abdullaev, Dilshod202018776
Fayzullaev, Ruziboy22117466
Zokhidov, Mukhammadali32118678
Rizakulov, Giyosdzhon42118575
Khamidov, Saidkhon221--MaalivahtiNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Sobirov, Muhammadyusuf122018373
Murkaev, Maksim12119386
Muratbaev, Samandar212119485Huippupelaajat

Tietoja ei saatavilla.
Tekninen tilasto
- Keskiarvo
- Yhteensä
Yleistä
Ottelut3
Tehdyt maalit7
Päästetyt maalit0
Pallonhallinta-
Syötöt-
Keltaiset kortit-
Punaiset kortit-
Hyökkäys
Laukaukset-
Laukaukset maalia kohti-
Laukaukset ohi maalin-
Kulmapotkut-
Maalipotkut-
Vapaapotkut-
Puolustus
Paitsiot-
Torjunnat-
Blokatut laukaukset-
Katkot-
Taklaus-
Puhdistukset-
Omat maalit-
Torjutut rangaistuspotkut-
Rikkeet-
Syötöt
Syötöt-
Onnistuneet syötöt-
Pitkät syötöt-
Onnistuneet pitkät syötöt-