
Argentína
Nemzetközi
Mérkőzések
Nemzetközi - Barátságos mérkőzések. nők01/12/2024AP
Kolumbia
Argentína
11
(4) (5)
D
22/02/2025FT
Chile
Argentína
03
W
25/02/2025FT
Chile
Argentína
00
D
05/04/2025FT
Kanada
Argentína
30
L
09/04/2025FT
Kanada
Argentína
01
W
30/05/2025FT
Ausztrália
Argentína
20
L
02/06/2025FT
Ausztrália
Argentína
41
L
Nemzetközi - CONMEBOL Copa America, Women15/07/2025FT
Uruguay
Argentína
01
W
Ranglista

Nincs elérhető adat.
Játékoslista
BedobóNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Rodriguez, Yamila Tamara112816265
Troncoso, Carolina1135--
Gramaglia, Paulina212317465
Singarella, Chiara202316558
Nunez, Kishi Denise920--
Del Trecco, Martina222516554
Rollins, Kayla1123--
Diz, Mercedes2217--KözéppályásNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Bonsegundo, Maria153316760
Ippolito, Dalila202415758
Preininger, Vanina53017270
Falfan, Daiana82616560
Pereyra, Maricel102416055
Holzheier, Agostina1923--
Dominguez Acuna, Evelyn Sofía162116055
Gimenez, Margarita142217363
Vargas, Agustina172516050
Morcillo, Justina72616258
Ongaro, Catalina Alasia182317252
Reche, Abril62517269
Mancilla, Dalma16---VédőNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Sachs, Adriana23316361
Gomez, Virginia2035167-
Cometti, Aldana63016861
Stabile, Eliana33316761
Braun, Sophia132617060
Martin, Milagros141916658
Roggerone, Catalina42316061
Fonseca Gimenez, Juana Maria1722--
Velasco Heim, Alma420--
Pavon, Crisely2225--KapusNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Pereyra, Solana12717472
Siben, Priscila119--
Chaves, Abigail232917567
Esponda, Lara122117062JátékosokNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Altgelt, Maria Francisca1120--Top játékosok

Nincs elérhető adat.
Műszaki statisztikák
- Átlag
- Összesen
Általános
Mérkőzések1
Lőtt gólok1
Kapott gólok3
Labdabirtoklás-
Gólpasszok-
Sárga lapok-
Piros lapok-
Támadás
Lövések-
Kapura tartó lövések-
Kapu mellé/fölé lövések-
Szögletek-
Kirúgások-
Szabadrúgások-
Védekezés
Lesek-
Védések-
Blokkolt lövések-
Labdaszerzések-
Szerelés-
Felszabadítások-
Öngólok-
Védett büntetők-
Szabálytalanságok-
Passzok
Passzok-
Sikeres passzok-
Hosszú passzok-
Sikeres hosszú passzok-