
Belgium
Nemzetközi
Mérkőzések
Nemzetközi - UEFA Nations League17/11/2024FT
Izrael
Belgium
10
L
20/03/2025FT
Ukrajna
Belgium
31
L
23/03/2025FT
Belgium
Ukrajna
30
W
Nemzetközi - Világbajnokság, selejtező, Európa06/06/2025FT
Észak-Macedónia
Belgium
11
D
09/06/2025FT
Belgium
Wales
43
W
04/09/2025FT
Lichtenstein
Belgium
06
W
07/09/2025FT
Belgium
Kazahsztán
60
W
10/10/2025FT
Belgium
Észak-Macedónia
00
D
Ranglista
| # | Csapatok | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Franciaország | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 10 |
| 2 | Olaszország | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 7 |
| 3 | Belgium | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 6 |
| 4 | Törökország | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:11 | 0 |
| # | Csapatok | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hollandia | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:5 | 8 |
| 2 | Görögország | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 8 |
| 3 | Németország | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:2 | 5 |
| 4 | Szerbia | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | 0 |
| # | Csapatok | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Spanyolország | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:5 | 12 |
| 2 | Anglia | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:3 | 9 |
| 3 | Horvátország | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:14 | 3 |
| 4 | Csehország | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:10 | 0 |
| # | Csapatok | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Portugália | 4 | 4 | 0 | 0 | 9:4 | 12 |
| 2 | Dánia | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 6 |
| 3 | Wales | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | 3 |
| 4 | Norvégia | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:8 | 3 |
| # | Csapatok | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Svájc | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:1 | 12 |
| 2 | Szlovénia | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
| 3 | Skócia | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | 4 |
| 4 | Észak-Macedónia | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:10 | 0 |
| # | Csapatok | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Észak-Írország | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:0 | 8 |
| 2 | Magyarország | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | 7 |
| 3 | Ukrajna | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:5 | 4 |
| 4 | Grúzia | 4 | 0 | 2 | 2 | 0:2 | 2 |
| # | Csapatok | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ausztria | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:5 | 8 |
| 2 | Koszovó | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | 5 |
| 3 | Írország | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:4 | 5 |
| 4 | Izrael | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:7 | 2 |
| # | Csapatok | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Svédország | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 10 |
| 2 | Bosznia-Hercegovina | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | 8 |
| 3 | Lengyelország | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:4 | 4 |
| 4 | Románia | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:13 | 0 |
| # | Csapatok | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Albánia | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 9 |
| 2 | Fehéroroszország | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:2 | 7 |
| 3 | Finnország | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:2 | 7 |
| 4 | San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:16 | 0 |
| # | Csapatok | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Montenegró | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:4 | 10 |
| 2 | Ciprus | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
| 3 | Örményország | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 |
| 4 | Lettország | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:6 | 1 |
| # | Csapatok | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Szlovákia | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:2 | 10 |
| 2 | Feröer-szigetek | 4 | 0 | 4 | 0 | 5:5 | 4 |
| 3 | Moldova | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:8 | 4 |
| 4 | Kazahsztán | 4 | 0 | 2 | 2 | 5:7 | 2 |
| # | Csapatok | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Izland | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:1 | 8 |
| 2 | Észtország | 4 | 1 | 3 | 0 | 2:1 | 6 |
| 3 | Bulgária | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | 4 |
| 4 | Luxemburg | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | 3 |
| # | Csapatok | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Málta | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
| 2 | Gibraltár | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
| 3 | Andorra | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
| # | Csapatok | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Azerbajdzsán | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
| 2 | Litvánia | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
| 3 | Lichtenstein | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Promotion
Promotion Playoffs
In the event that two (or more) teams have an equal number of points, the following rules break the tie:
Head-to-head
Játékoslista
BedobóNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Lukaku, Romelu93319093
Trossard, Leandro103217261
Lukebakio, Dodi142918477
Openda, Lois112617775
De Ketelaere, Charles172519274
Godts, Mika72117671
Fernandez-Pardo, Matias222118870KözéppályásNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Vanaken, Hans203419577
Raskin, Nicolas232517874
Keita, Mandela82418075
Lavia, Romeo62218176
Moreira, Diego192217969VédőNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Mechele, Brandon43319081
Castagne, Timothy213118580
De Cuyper, Maxim52618272
Theate, Arthur32618578
Debast, Zeno22318973
Ngoy, Nathan152318374
Sabbe, Kyriani162117570
Seys, Joaquin182117873KapusNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Vandevoordt, Maarten122419271
Lammens, Senne12419380
Penders, Mike132120093Top játékosok
Műszaki statisztikák
- Átlag
- Összesen
Általános
Mérkőzések4
Lőtt gólok6
Kapott gólok5
Labdabirtoklás43.5%
Gólpasszok6
Sárga lapok13
Piros lapok0
Támadás
Lövések46
Kapura tartó lövések22
Kapu mellé/fölé lövések16
Szögletek14
Kirúgások38
Szabadrúgások30
Védekezés
Lesek1
Védések25
Blokkolt lövések8
Labdaszerzések23
Szerelés40
Felszabadítások93
Öngólok0
Védett büntetők0
Szabálytalanságok43
Passzok
Passzok1657
Sikeres passzok1434
Hosszú passzok146
Sikeres hosszú passzok59
















































