
Costa Rica
Nemzetközi
Mérkőzések
Nemzetközi - CONCACAF Nations League15/11/2024FT
Costa Rica
Panama
01
L
19/11/2024FT
Panama
Costa Rica
22
D
Nemzetközi - Nemzetközi barátságos mérkőzések23/01/2025FT
USA
Costa Rica
30
L
Nemzetközi - CONCACAF Gold Kupa22/03/2025FT
Belize
Costa Rica
07
W
26/03/2025FT
Costa Rica
Belize
61
W
Nemzetközi - Világbajnokság, selejtező, CONCACAF07/06/2025FT
Bahama
Costa Rica
08
W
11/06/2025FT
Costa Rica
Trinidad és Tobago
21
W
Nemzetközi - CONCACAF Gold Kupa16/06/2025FT
Costa Rica
Szuriname
43
W
Ranglista
| # | Csapatok | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Curacao | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:5 | 10 |
| 2 | Haiti | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 9 |
| 3 | Dominikai Köztársaság | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:8 | 9 |
| 4 | Costa Rica | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:6 | 6 |
| 5 | Trinidad és Tobago | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:7 | 1 |
| 6 | Nikaragua | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:14 | 0 |
| # | Csapatok | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Guatemala | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:3 | 7 |
| 2 | Jamaika | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 7 |
| 3 | Szuriname | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 7 |
| 4 | Honduras | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | 4 |
| 5 | Martinique | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | 4 |
| 6 | Salvador | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:10 | 4 |
| # | Csapatok | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Guyana | 4 | 4 | 0 | 0 | 16:2 | 12 |
| 2 | Puerto Rico | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:1 | 9 |
| 3 | Kajmán-szigetek | 4 | 0 | 1 | 3 | 0:6 | 1 |
| 4 | Dominika | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:15 | 1 |
| # | Csapatok | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Barbados | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:4 | 10 |
| 2 | Szent Lucia szigetek | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | 9 |
| 3 | Guadalupe | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | 4 |
| 4 | Bermuda | 4 | 0 | 0 | 4 | 5:13 | 0 |
| # | Csapatok | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kuba | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:5 | 8 |
| 2 | Szent Kitts és Nevis | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:6 | 8 |
| 3 | Bonaire | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:8 | 3 |
| 4 | Grenada | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:12 | 3 |
| # | Csapatok | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Szent-Vince és Grenadin | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:3 | 12 |
| 2 | Francia Guyana | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:2 | 9 |
| 3 | Belize | 4 | 1 | 0 | 3 | 1:4 | 3 |
| 4 | Szent-Márton | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:10 | 0 |
| # | Csapatok | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Monserrat | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:1 | 12 |
| 2 | Turks és Caicos-szigetek | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:6 | 6 |
| 3 | Brit Virgin-szigetek | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:11 | 0 |
| # | Csapatok | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Antigua és Barbuda | 4 | 3 | 0 | 1 | 11:3 | 9 |
| 2 | Aruba | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 9 |
| 3 | Anguilla | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:13 | 0 |
| # | Csapatok | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Szent-Márton | 4 | 3 | 0 | 1 | 19:2 | 9 |
| 2 | Amerikai Virgin-szigetek | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:8 | 9 |
| 3 | Bahama | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:20 | 0 |
Playoffs
Relegation
Promotion
In the event that two (or more) teams finish with an equal number of points, the following rules break the tie:
1. Goal difference
2. Goals scored
3. Head-to-head
Játékoslista
BedobóNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Sinclair Hernandez, Orlando Alexis1928187-
Ugalde, Manfred92417368
Zamora, Alvaro212418072
Alcocer, Josimar102218574
Rodriguez, Doryan2123182-
Vargas, Kenneth72417875
Madrigal, Warren172218574
Soto, Andrey1223178-KözéppályásNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Cristopher Nunez112917168
Galo, Orlando142617666
Bran, Alejandro162517576
Mora, Carlos172517873
Morera, Gian Mauro1621--
Padilla, Sebastian1921--VédőNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Cordero, Luis Flores1332173-
Salazar, Aaron427181-
Faerron, Fernan52618373
Araya Samuels, Darril Yorel82617469
Azofeifa Rivas, Jorkaeff Mauricio-25--
Quiros, Haxzel202817068
Johnson Edwards, Shawn223--
Ruiz, John722170-
Mitchell, Jeyland32218782
Samadian Khatami, Farbod1521--
Peraza, Joseth622189-KapusNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Sequeira, Patrick12719084
Madriz, Abraham2322--
Mora, Bayron1823185-
Moya, Christopher-22197-Top játékosok

Nincs elérhető adat.
Műszaki statisztikák
- Átlag
- Összesen
Általános
Mérkőzések4
Lőtt gólok8
Kapott gólok6
Labdabirtoklás-
Gólpasszok-
Sárga lapok-
Piros lapok-
Támadás
Lövések-
Kapura tartó lövések-
Kapu mellé/fölé lövések-
Szögletek-
Kirúgások-
Szabadrúgások-
Védekezés
Lesek-
Védések-
Blokkolt lövések-
Labdaszerzések-
Szerelés-
Felszabadítások-
Öngólok-
Védett büntetők-
Szabálytalanságok-
Passzok
Passzok-
Sikeres passzok-
Hosszú passzok-
Sikeres hosszú passzok-
































