
Uzbekistan
International
Kamper
International Youth - AFC U20 Asian Cup11/03/2023AP
Uzbekistan
Australia
11
(5) (4)
D
15/03/2023AP
Uzbekistan
Republic of Korea
00
(3) (1)
D
18/03/2023FT
Uzbekistan
Iraq
10
W
International Youth - U20 FIFA World Cup20/05/2023FT
Argentina
Uzbekistan
21
L
23/05/2023FT
Uzbekistan
New Zealand
22
D
26/05/2023FT
Uzbekistan
Guatemala
20
W
30/05/2023FT
Uzbekistan
Israel
01
L
International Youth - U20 Friendly Games30/01/2024FT
Indonesia
Uzbekistan
23
W
Stilling

Ingen Data Tilgjengelig.
Spillerlister
ForwardNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Amirbek Saidov82018277
Abdugafur Khaydarov232117575
Asilbek Jumaev222117263MidtbanespillerNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Mukhammadal Urinboev102117071
Murod Komilov112116864
Lazizbek Mirzaev152017064
Mukhammedali Reimov162017871
Ollabergan Karimov172017263
Saidnurullayev Saidumarkhon92117971
Ravshan Khayrullaev62118177
Daler Tukhsanov72117572
Narimonjon Akhmadjonov182117570
Rustambek Fomin192117060ForsvarsspillerNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Ozodbek Kurbonov142118070
Azizbek Tulkunbekov51918170
Bekhruz Djumatov132018681
Dilshod Abdullaev202018776
Ruziboy Fayzullaev22117466
Mukhammadali Zokhidov32118678
Giyosdzhon Rizakulov42118575
Saidkhon Khamidov221--KeeperNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Muhammadyusuf Sobirov122018373
Maksim Murkaev12119386
Samandar Muratbaev212119485Topp spillere

Ingen Data Tilgjengelig.
Teknisk statistikk
- Gjennomsnitt
- Totalt
Generelt
Kamper3
MÃ¥l Scoret7
MÃ¥l sluppet inn0
Ballbesittelse-
MÃ¥lgivende pasninger-
Gule kort-
Røde kort-
Angrep
Skudd-
Skudd på mål-
Skudd utenfor mål-
Hjørnespark-
Utspill fra mål-
Frispark-
Forsvar
Offside-
Redninger-
Blokkerte skudd-
Brudd-
Takling-
Klareringer-
Selvmål-
Straffespark reddet-
Frispark begått-
Pasninger
Pasninger-
Vellykkede pasninger-
Langpasninger-
Vellykkede langpasninger-