
Serbia
International
खेलहरू
International - UEFA Nations League05/09/2024FT
Serbia
Spain
00
D
08/09/2024FT
Denmark
Serbia
20
L
12/10/2024FT
Serbia
Switzerland
20
W
15/10/2024FT
Spain
Serbia
30
L
15/11/2024FT
Switzerland
Serbia
11
D
18/11/2024FT
Serbia
Denmark
00
D
20/03/2025FT
Austria
Serbia
11
D
23/03/2025FT
Serbia
Austria
20
W
स्थिति
| # | टिम | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | France | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 10 |
| 2 | Italy | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 7 |
| 3 | Belgium | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 6 |
| 4 | Turkiye | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:11 | 0 |
| # | टिम | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Netherlands | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:5 | 8 |
| 2 | Greece | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 8 |
| 3 | Germany | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:2 | 5 |
| 4 | Serbia | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | 0 |
| # | टिम | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Spain | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:5 | 12 |
| 2 | England | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:3 | 9 |
| 3 | Croatia | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:14 | 3 |
| 4 | Czechia | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:10 | 0 |
| # | टिम | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Portugal | 4 | 4 | 0 | 0 | 9:4 | 12 |
| 2 | Denmark | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 6 |
| 3 | Wales | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | 3 |
| 4 | Norway | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:8 | 3 |
| # | टिम | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Switzerland | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:1 | 12 |
| 2 | Slovenia | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
| 3 | Scotland | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | 4 |
| 4 | North Macedonia | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:10 | 0 |
| # | टिम | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Northern Ireland | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:0 | 8 |
| 2 | Hungary | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | 7 |
| 3 | Ukraine | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:5 | 4 |
| 4 | Georgia | 4 | 0 | 2 | 2 | 0:2 | 2 |
| # | टिम | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Austria | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:5 | 8 |
| 2 | Kosovo | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | 5 |
| 3 | Ireland | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:4 | 5 |
| 4 | Israel | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:7 | 2 |
| # | टिम | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sweden | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 10 |
| 2 | Bosnia and Herzegovina | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | 8 |
| 3 | Poland | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:4 | 4 |
| 4 | Romania | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:13 | 0 |
| # | टिम | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Albania | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 9 |
| 2 | Belarus | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:2 | 7 |
| 3 | Finland | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:2 | 7 |
| 4 | San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:16 | 0 |
| # | टिम | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Montenegro | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:4 | 10 |
| 2 | Cyprus | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
| 3 | Armenia | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 |
| 4 | Latvia | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:6 | 1 |
| # | टिम | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slovakia | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:2 | 10 |
| 2 | Faroe Islands | 4 | 0 | 4 | 0 | 5:5 | 4 |
| 3 | Moldova | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:8 | 4 |
| 4 | Kazakhstan | 4 | 0 | 2 | 2 | 5:7 | 2 |
| # | टिम | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Iceland | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:1 | 8 |
| 2 | Estonia | 4 | 1 | 3 | 0 | 2:1 | 6 |
| 3 | Bulgaria | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | 4 |
| 4 | Luxembourg | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | 3 |
| # | टिम | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Malta | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
| 2 | Gibraltar | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
| 3 | Andorra | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
| # | टिम | P | W | D | L | Goals | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Azerbaijan | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
| 2 | Lithuania | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
| 3 | Liechtenstein | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Promotion
Promotion Playoffs
In the event that two (or more) teams have an equal number of points, the following rules break the tie:
Head-to-head
रोस्टरहरु
प्रशिक्षक
Veljko Paunovicफरवार्डNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Dusan Tadic103818176
Filip Kostic113418484
Andrija Zivkovic143017068
Luka Jovic82918185
Dejan Joveljic92718272
Mihajlo Cvetkovic181917569मिडफिल्डरNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Nemanja Gudelj63518781
Sasa Lukic223018377
Nemanja Maksimovic53118978
Lazar Samardzic212418472
Vanja Dragojevic202018684डिफेन्डरNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Srdjan Babic153019588
Aleksa Terzic172718571
Strahinja Erakovic162518682
Strahinja Pavlovic32519485
Aleksandar Stankovic72118579
Kosta Nedeljkovic22118472
Ognjen Mimovic42217875
Nikola Simic131919286
Stefan Gudelj1920194-गोलरक्षकNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Vanja Milinkovic-Savic232920292
Dragan Rosic13019585
Filip Stankovic122418770शीर्ष खेलाडीहरु
प्राविधिक तथ्याङ्क
- औसत
- सम्पूर्ण
सामान्य
खेलहरू4
गरेका गोलहरू3
खाइएको गोल8
बल पजेशन40.0%
असिस्ट3
पहेंलो कार्ड9
रातो कार्ड0
आक्रमण
सट31
लक्ष्यमा प्रहार16
लक्ष्य बाहिरको प्रहार11
कर्नर किक10
गोल किक44
फ्रि किक36
रक्षात्मक (डिफेन्स)
अफसाइड8
बचाउ20
ब्लक गरिएको सट4
इन्टरसेप्सन16
ट्याकल50
क्लियरेन्स101
आत्मघाती गोल0
पेनाल्टी बचाउ0
फाउल41
पास
पास1110
सफल पास873
लामो पास142
सफल लामो पास42

















































