
Burkina Faso
International
Mecze
International - Int. Friendly Games06/01/202517:15
Burkina Faso
Uganda
Anulowane
International Clubs - Club Friendly Games09/01/202517:15
Kiliminjaro Stars
Burkina Faso
Anulowane
International - FIFA World Cup Qualification, CAF21/03/2025FT
Burkina Faso
Djibouti
41
W
24/03/2025FT
Guinea-Bissau
Burkina Faso
12
W
International - Int. Friendly Games02/06/2025FT
Tunisia
Burkina Faso
20
L
International - African Nations Championship02/08/2025FT
Tanzania
Burkina Faso
20
L
06/08/2025FT
Burkina Faso
Central African Republic
42
W
13/08/2025FT
Mauritania
Burkina Faso
10
L
Tabela

Brak danych.
Składy
SkrzydłowyNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Arthur Zagre2225168-
Lassina Franck Traore225183-
Abdoul Fessal Tapsoba152517770
Dango Ouattara72417772
Ousseni Bouda112618075
Pierre Landry Kabore2725180-
Aboubacar Camara32017469
Ousmane Camara1720181-
Jack Diarra1320173-
Georgi Minoungou1924178-
Elohim Kabore172018075
Razack Sanou922--
Moussa Ky2022--PomocnikNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Rachid Kouda202418882
Ismahila Ouedraogo182716960
Lohann Doucet824180-
Taonsa Axel212218479
Salif Tietietta2422173-
Adams Diabate2221191-
Mohamed Zongo1917183-
Chec Bebel Doumbia619193-
Alain Kante820--
Papus Ouattara25---
Hasamadou Ouedraogo521--
Abdel Kone18---ObrońcaNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Edmond Tapsoba122719284
Issa Kabore92518075
Nasser Djiga52418780
Bachirou Yameogo222195-
Mohamed Ouedraogo2523183-
Arsene Kouassi2622178-
Dylann Kam1122--
Ismael Alves Gaetan Maiga-23187-
Rachide Gnanou142218680
Julien Eymard Bationo621--
Fadil Barro1518178-
Issouf Dabo2617193-
Mikael Coulibaly2118184-
Cyril Dao421--
Mamoutou Ouedraogo-20--
Donatien Bama14---BramkarzNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Herve Koffi163018682
Farid Ouedraogo130--
Kilian Nikiema232318878
Amine Compaore2319190-
Abdoul Guira1---ZawodnicyNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Moumoune Diallo3---Najlepsi gracze
- Åšrednia
- Całkowity
Statystyki techniczne
- Åšrednia
- Całkowity
Ogólne
Mecze4
Strzelone Gole3
Gole stracone13
Posiadanie piłki42.5%
Asysty2
Żółte kartki2
Czerwone kartki0
Atak
Strzały18
Strzały celne7
Strzały niecelne8
Rzuty rożne7
Wykopy od bramki18
Rzuty wolne20
Obrona
Spalone1
Obrony12
Zablokowane strzały3
Przechwyty-
Wślizg-
Wybicia-
Gole samobójcze1
Obronione rzuty karne-
Faule18
Podania
Podania-
Celne podania-
Długie podania-
Celne długie podania-


