
Burkina Faso
Uluslararası
Maçlar
Uluslararası - Uluslararası Hazırlık Maçları06/01/202517:15
Burkina Faso
Uganda
İptal edildi
Uluslararası Kulüpler - Kulüp Hazırlık Maçları09/01/202517:15
Kiliminjaro Stars
Burkina Faso
İptal edildi
Uluslararası - Dünya Şampiyonası Elemeler,Afrika21/03/2025FT
Burkina Faso
Cibuti
41
W
24/03/2025FT
Gine Bissau
Burkina Faso
12
W
Uluslararası - Uluslararası Hazırlık Maçları02/06/2025FT
Tunus
Burkina Faso
20
L
Uluslararası - Afrika Uluslar Şampiyonası02/08/2025FT
Tanzanya
Burkina Faso
20
L
06/08/2025FT
Burkina Faso
O. Afrika Cumhuriyeti
42
W
13/08/2025FT
Moritanya
Burkina Faso
10
L
Sıralama

Veri Mevcut Değil.
Kadro
ForvetNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Zagre, Arthur2225168-
Traore, Lassina Franck225183-
Tapsoba, Abdoul Fessal152517770
Ouattara, Dango72417772
Bouda, Ousseni112618075
Kabore, Pierre Landry2725180-
Camara, Aboubacar32017469
Camara, Ousmane1720181-
Diarra, Jack1320173-
Minoungou, Georgi1924178-
Kabore, Elohim172018075
Sanou, Razack922--
Ky, Moussa2022--Orta sahaNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Kouda, Rachid202418882
Ouedraogo, Ismahila182716960
Doucet, Lohann824180-
Axel, Taonsa212218479
Tietietta, Salif2422173-
Diabate, Adams2221191-
Zongo, Mohamed1917183-
Doumbia, Chec Bebel619193-
Kante, Alain820--
Ouattara, Papus25---
Ouedraogo, Hasamadou521--
Kone, Abdel18---DefansNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Tapsoba, Edmond122719284
Kabore, Issa92518075
Djiga, Nasser52418780
Yameogo, Bachirou222195-
Ouedraogo, Mohamed2523183-
Kouassi, Arsene2622178-
Kam, Dylann1122--
Maiga, Ismael Alves Gaetan-23187-
Gnanou, Rachide142218680
Bationo, Julien Eymard621--
Barro, Fadil1518178-
Dabo, Issouf2617193-
Coulibaly, Mikael2118184-
Dao, Cyril421--
Ouedraogo, Mamoutou-20--
Bama, Donatien14---KaleciNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Koffi, Herve163018682
Ouedraogo, Farid130--
Nikiema, Kilian232318878
Compaore, Amine2319190-
Guira, Abdoul1---OyuncularNO.AGEHT(cm)WT(kg)
Diallo, Moumoune3---En İyi Oyuncular
Teknik İstatistikler
- Ortalama
- Toplam
Genel
Maçlar4
Atılan Goller3
Yenilen Goller13
Topla Oynama42.5%
Asist2
Sarı Kartlar2
Kırmızı Kartlar0
Hücum
Şutlar18
Isabetli Şut7
Isabetsiz Şut8
Köşe Vuruşları7
Kale Vuruşları18
Serbest Vuruşlar20
Savunma
Ofsaytlar1
Kurtarışlar12
Engellenen Şutlar3
Top Kesmeler-
Müdahale-
Uzaklaştırmalar-
Kendi Kalesine Gol1
Kurtarılan Penaltılar-
Fauller18
Paslar
Paslar-
Başarılı Paslar-
Uzun Paslar-
Başarılı Uzun Paslar-


